Про компанію
Привітик!
Ти потрапила на сайт сімейної крамнички з авторськими наліпками. Ми, Сергій та Крістіна, безмежно раді тобі. Наша головна мета — створювати ексклюзивні речі у великому світі канцелярії, котрі зможуть підкреслити твою унікальність та допоможуть виразити найтепліші почуття на сторінках твого блокнотика. З 2016 року ми виконали більше 13000 замовлень у 35 країнах світу.
Приєднуйся до нашого творчого ком'юніті!
hello
Як ми працюємо?
Ми дуже цінуємо наших клієнтів, тому завжди підтримуємо зв’язок аби вирішити будь-які труднощі, пов'язані із замовленням або доставленням. Також, з великою увагою ми вислухаємо ваші побажання і відгуки, які зазвичай охоче втілюются в життя нашого бренду. Тож, ти завжди можеш написати нам у Телеграм аби отримати відповідь на хвилююче тебе питання.
Наліпки
як мистецтво
Ми контролюємо усі етапи виробництва наліпок від малювання до різання. Наші художниці вкладають усю свою душу, коли створюють новий дизайн кожного набору. Завдяки цьому, наліпки перетворюються на справжній витвір мистецтва. Усього в нашому магазині більше 550 ексклюзивних дизайнів наліпок та їх кількість зростає щомісяця. У своєму instagram ми анонсуємо новиночки, влаштовуємо челенджі з нашими унікальними наліпками та показуємо їх застосування. Слідкуй за нами!
Цифри у Stickers Vanilka
0+
продано
товарів
0
років
існування
0+
виконано
замовлень