Stickers Vanilka

Інша канцелярія

Фільтр товарів
(0)
Діджитал календар-планувальник 2024 - мінімалістичний настінний календар
В наявності
777.00грн
(0)
Календар-планер 2024 - "Minimalist", Настінний, датований календар A3
Закінчується
700.00грн
Показано з 1 по 2 із 2 товарів

Красива канцелярія 


Любиш красиву канцелярію? Не можеш встояти перед покупкою новенького планера чи листівочки на подарунок подрузі? Тоді нам у Stickers Vanilka є що тобі запропонувати! Милі листівки, ексклюзивні блокноти, практичні планери, оригінальні постери - і це лише деякі позиції нашого магазину канцелярії. Ти можеш подумати, що тут немає нічого особливого, канцелярських магазинів багато. Чим же особливий наш онлайн-стор?


  1. Кожна ілюстрація намальовані вручну талановитими художницями.
  2. До кожного замовлення ми додаємо ексклюзивний подаруночок для тебе - нашої улюбленої булочки.
  3. Продукція розділена за тематиками для твоєї зручності.
  4. Атмосферні, милі та затишні канцтовари - це наша спеціалізація.
  5. Ми постійно працюємо над розширенням нашого каталогу та додаємо нові цікаві позиції, щоб побачити, що більше полюбиться нашим клієнткам.
  6. Усі ілюстрації ексклюзивні та не зустрічаються більше ніде.
  7. Красива канцелярія має бути красиво запакована, тому кожне замовлення ми пакуємо у подарункову обгортку.


Магазин канцелярії Stickers Vanilka: каталог


Що ж можна знайти в асортименті нашого онлайн-магазину? Головна наша спеціалізація це авторські наклейки та стікерпаки, і їх у нас дуууже багато. Більше 400 унікальних наборів на різну тематику. Для наших найвідданіших фанатів ми збираємо наліпки у стікербуки, щоб найбільші канцеляромани могли купувати не по одному стікерпаку, а одразу багааато наклеєчок. Ці наліпки можна використовувати для того, щоб прикрасити свій щоденник, запланувати список справ на день, місяць чи навіть рік, оформити блокнот чи оживити чохол для смартфона. Але це ще не все. Крім наліпок у Стікерс Ванілька є неймовірно атмосферні листівки, якими можна прикрасити свою кімнату чи подарувати найближчій людині. А ще класні та дуже зручні блокноти та планери для твоїх великих задумів, закладинки для книг, крафтові конверти, трекери звичок та постери.


Якщо ти обожнюєш естетичну канцелярію так само сильно , як і ми, то ти точно знайдеш те, що припаде тобі до душі на сторінках нашого магазину канцелярії. Ми дуже стараємося для тебе і вкладаємо усю душу у нашу продукцію. Ти точно це відчуєш! 


З нетерпінням чекаю саме твого замовлення. З любов’ю, твоя Ванілька!