Те, що допомагає віднайти баланс у житті
calendar12.11.2021
comments1 reviews
authorStickers Vanilka
shared

Скільки разів ви ловили себе на думці, що могли зробити набагато більше, але знову витратили час не на те, що потрібно?

Безліч, скажете ви. 

А скільки разів у вас після цього погіршувався настрій? 

Здається така банальна проблема, але насправді в ній приховано глибокий зміст. Вся справа в тому, що в ХХІ ст. наш мозок закипає від отриманої інформації. Щодня ми переварюємо величезний масив даних починаючи від прогнозу погоди і закінчуючи цифрами. Ми в пошуку кращого життя, заробітку, розвитку просто втрачаємо себе, свій внутрішній спокій. Нас охоплює хаос і відчуття ніби ми щось пропустили. 

І так день за днем… Наростає відчуття провини, тривожності, апатії яке переходить у стан депресії. Насправді це надто небезпечно. Тому сьогодні,  коли йде мова про важливість балансу, внутрішньої гармонії та ментального здоров‘я, про це необхідно говорити і привертати увагу оточуючих. 

Можливо ми занадто багато хочемо встигнути? 

Навіщо щодня планувати десять справ, і розчаровуватися, що не виконали їх, якщо можна запланувати дві, виконати їх із задоволенням і похвалити себе за класну роботу? Навіть можна зробити вихідний і не робити абсолютно нічого, і при цьому картати себе за це. Навпаки – день для перезагрузки є чудовою нагодою відновити емоційний баланс. Піти з друзями на каву, в кіно, провести час з сім‘єю… здається такі банальні речі, але вони стали такою розкішшю в наш час. 

Тільки уявіть, як це позитивно вплине на ваше самопочуття. Впевнені, що ви отримаєте масу позитивних емоцій і натхнення. Тоді відразу захочеться щось запланувати на завтра. І для цього ідеально підійде ручка і улюблений планер, куплений в нашому магазинчику. А якщо доповнити його естетичними авторськими наліпками від Stickers Vanilka, то можна вважати, що справа виконана на 50 %, адже якщо вірити науковцям ( а в нас немає підстав їм не вірити), візуалізація допомагає нашому мозку працювати ефективніше

     

Цікавим також є той факт, що використання художніх елементів у поєднанні з текстом і навіть цифрами, стимулює наш мозок мислити креативно і знаходити нові підходи до ефективного вирішення завдань. Крім того, на думку психологів, візуалізація за допомогою малюнків, в тому числі наліпок,  вважається окремим способом медитації та релаксу. 

Здавалося б такі дрібнички, але вони мають значний вплив на наше самопочуття.

Спробуйте і ви прислухатися до порад експертів та обрати ті самі ідеальні наліпки у Stickers Vanilka.

До зустрічі на сайті stіckers-vanilka.com


Поділитися у соц мережах

Залишити коментар

Reviews (1)
Поділитися у соц мережах