Що стоїть за нашою роботою?
calendar11.11.2021
comments0 reviews
authorStickers Vanilka
shared

Крихітко, ти хоч раз задумувалась, що стоїть за кожним сетом наліпочок від Ванільки?

Ми, звичайно, були б не проти, якби наші казкові наклейочки допомагали створювати казкові персонажі та лісові друзі.

Але реальність доволі сувора. Ми вкладаємо багато зусиль та грошей, щоб ви, наші булочки, отримували справді якісну та ексклюзивну українську канцелярію.

Нами керує неймовірна любов до своєї справи та багато щоденної праці. Не зупинятись мотивують ваші відгуки, рідненькі, та відповідальність за команду працівників.

Вартість стікерів — це не тільки витрати на матеріали, оплата послуг професійної друкарні, пакування. Це також заробітна плата фотографині, копірайтерки, таргетолога, контекстника, SEO-спеціаліста — всі ці люди допомагають створювати наш продукт, робити процес купівлі для тебе простим та зручним.

А ще гонорари ілюстраторкам, оплата юристці за оформлення договорів, зокрема на передачу власності, тож тепер авторські права належатимуть виключно нам. Уві!

Витрати на розробку нового сайту, де наші клієнти можуть легко знайти потрібний набір, зробити замовлення в будь-який момент та за лічені хвилини. Доречі, маєш якісь побажання щодо покращення функціональності сайту? Пиши свої пропозиції у коментарях під цим дописом.

Протягом останніх 2 років ми тримали старі ціни, але більше немає змоги це робити. Тому ми прийняли рішення — підняти ціни. Доречі, лише на сайті є актуальна вартість та наявність усіх позицій. Тому не орієнтуйся на старі дописи у інстаграм, домовились?? Наразі, ціна змінилась на новинки — 50 грн, всі інші стікерпаки — по 47 грн за аркуш, сети наліпочок для планування — 40 грн. Але купуючи стікербук ти досі платиш від 22 грн за аркуш.

Ми хочемо, щоб ти якнайшвидше почала користуватись затишною канцелярією, тому організовуємо супершвидке відправлення. Якщо ти оформлюєш замовлення до 15:00 з понеділка по п'ятницю — пакуночок від Ванільки прямуватиме до тебе того ж дня. У випадках якихось фейлів із наявністю, ми завжди повідомляємо про це в особистих переписках. Пропонуємо заміну або екстренно додруковуємо потрібний продукт.

Поділитися у соц мережах

Залишити коментар

Reviews (0)
Поділитися у соц мережах