ВІТРИНИ КАЗКОВОГО МІСТА
calendar12.11.2021
comments0 reviews
authorStickers Vanilka
shared

  початку ми з Крістіною просто хотіли до кінця року, а точніше у жовтні, випустити календар. Календар з красивими повноцінними ілюстраціями не стікерного типу. Домовилися на місяць малювати по 2 шт. Насправді все перекроїли:

   • Просто так малювати фонові ілюстрації – не добре, бо товар, що продається – наклейки, а малювати ілюстрації, вкладати в них гроші, щоб вони з'явилися на прилавку лише через рік і принесли трохи прибутку – нерозумно.

    • Було вирішено малювати сет стікерів із тваринкою та її будиночком. Тоді коштом стікерів відбуватиметься знайомство з героєм і можна буде продавати комплектом (стікер+листівка) до старту календаря.

    • Але просто малювати мешканців міста та їхні будинки виявилося не цікаво, адже все одно вигадуєш характер, чим він там займається. Звідси з'явилася ідея, щоб кожен персонаж був із певною професією, а його будиночок частково – вітриною крамнички. У голові вже вимальовувалися старі англійські будиночки з різноколірними дверима. До речі, так – передвісником цієї ідеї була серія з дверима 2-річної давності. Вона була дуже популярна й виглядала стильно. Але так мінімалістично, як раніше, я не вмію малювати, тому тут були цілі вітрини. Також можна помітити, що перші пару артів (квітковий магазин, пошта...) вони були без фону, з натяком, так би мовити. Але пізніше ми провели опитування і виявилося, що вам подобаються більше із фоном.

    • На першій серії з лисичкою стало зрозуміло, що розкрити персонажа та його рід діяльності в одному сеті дуже складно. Було вирішено малювати 1 сет із персонажем та 1 сет тематичний за професією.

    • Ще звичайно пам'ятали, що лавки повинні відрізнятися, адже це казкове містечко й немає типової споруди, будинки як зображення характерів їхніх власників. Придумали, що квітами точно повинні відрізнятися! І Остапа понесло! Я експериментувала з кольоровими палітрами та брала максимально нестандартні та некомфортні для себе. Але завдяки експериментам, мені сподобався синій, пудровий ... і в принципі я стала інакше ставиться до кольору))

    • Ми склали приблизний список тварин, яких хотілося б намалювати і професії НЕ ПОЄДНУЮЧИ їх.

    • Далі прикинули, коли це малюватиметься. Адже ми одразу все друкували та пускали у продаж. І треба було, щоб серія вписувалася і за тематикою, і в принципі була актуальною. Так кавовий сет напевно планувався на жовтень-листопад (хюґе, всі справи), а з квітковим сетом ми стартували напередодні весни.

    • Потім складали пазл. Деяких персонажів одразу бачили в якійсь професії та в голові вже була кольорова схема для них. Писали те, що, напевно, ясно й потім докручували комбінації. Хотілося, щоб тварини не були довільними. Наприклад, хом'ячиха асоціюється з їжею, тому їй булочна. Лінивець такий повільний, що гріх було не визначити його в працівники пошти. Хоча останні 4 персонажі (олень, кіт, гусак, панда) з'явилися досить спонтанно. Ми завжди проводили опитування, бо сумніви не покидали нас. Наприклад, хотіли зірковий сет – а хто персонаж? чи навпаки хотіли панду – а чим вона може займатися? Напевно, той факт, що проєкт розтягнувся на 10 місяців, зіграло нам на руку. Ми не приймали рішення ТУТ І ЗАРАЗ. А якось все само собою виходило.

    Згадаймо всіх персонажів:

    1. Лисичка Лора та квіткова крамниця (*Лора-флора. ось звідки ім'я)

    2. Лінивець Сорі й пошта (* він так повільно доставляє посилки, що весь час вибачався. Sorry)

    3. Заєць Отто та його фотостудія (* Отто - фото)

    4. Їжачок Буш та його хатинка мандрівника (*Bush - кущик)

    5. Коала Аллочка та швейна майстерня (*алочка-коалочка)

    6. Лемур Ленні та музичний магазинчик (Леннон - Ленні, хоча Кравець теж підходить)

    7. Гуска Марі Енн та книгарня (*Марі Енн - Шаффер)

    8. Ведмідь Мишко та кав'ярня ( Мишко класичне ім'я для ведмедів)

    9.  Хом'ячиха Шошо та пекарня (вираз обличчя у неї “Шо ви хочете”)

    10. Панда Саллі та художня галерея (Сальвадор - Саллі)

    11.  Кішка Хельга та магазин пряжі (зі списку скандинавських імен)

    12. Олень Старк та його зіркова станція ( Star - Старк. і звичайно я пам'ятаю про гру престолів)))

    Деякі сети вистрілювали, деякі були взагалі провальними.

    Хочеться відзначити ТОП найбільш продаваних з них:

    • Dread flowers (досі друкуємо тиражі)
    • Lora (найулюбленіший вами персонаж з усіх)
    • Espresso (все-таки без ведмедика краще заходить)
    • Helga (усі люблять кошенят, це працює і з наклейками)
    • Moonlight (стильний сет і ми навіть не очікували такої віддачі)

    Як нам вдалося відбити всю цю історію?

    STICKERBOOK (ідеальний подарунок вийшов)

    ми випустили аж 3 варіанти:

    • 18 листів (перше півріччя)
    • 18 аркушів (друге півріччя)
    • 36 аркушів + два бонусні (вся історія)    І 3 види календарів (на підставці прям взагалі добре брали)    У планах наступного року намалювати кілька сетів у продовження цієї серії з перетинами персонажів. Все-таки це наше дітище і хочеться якихось історій. (Спойлер, ми цього не зробили у 2021 р. можливо, трішки згодом).

    Але також ми зробили висновок – наліпки з тваринами не дуже цікаві для нашої аудиторії (дорослі жінки, які займаються плануванням). І їм простіше асоціювати себе з дівчатами, ніж з лемуром та пандою. Тому 2021 – у нас буде жіночий рік, але про плани зробимо окремий допис і порадимося з вами))

    За інстаграмною звичкою хочеться у вас запитати, який із цих сетів ваш найулюбленіший? І звичайно хочеться сказати спасибі всім вам за те, що нас підтримуєте! Ви наше золото та найбільше досягнення!!

    Стаття з нашого Patreon https://www.patreon.com/posts/45627949

    Поділитися у соц мережах

    Залишити коментар

    Reviews (0)
    Поділитися у соц мережах